תפריט

עבודה משותפת. תועלת לציבור הרחב.

חברת JCDecaux מספקת לערים תל אביב ורמת גן מגוון רחב של ריהוט רחוב שמשתלב בצורה אסתטית בסביבה העירונית והופך אותה פונקציונלית לרווחת התושבים והמבקרים. השירותים ברמה הגבוהה שאנו מספקים מתמקדים במספר תחומים עיקריים - תחזוקה וניקיון המתקנים, עמידות ובטיחות המתקנים, עיצוב מוקפד וחדשנות המתקנים. אנו מציעים מגוון עיצובים של מתקני ריהוט רחוב אשר מותאמים לסביבה העירונית בה הם נמצאים ולרווחת תושבי ומבקרי העיר. 

במסגרת תפקידה מקפידה החברה לשמור על סטנדרט גבוה של תחזוקה, טיפול בתקלות, ונדליזם וניקיון בכל מתקנים אלו ונותנת מענה עפ"י הדרישה לפניות העירייה.
הריני לציין כי הרשות שבעת רצון מרמת השירות אותו מספקת החברה ואין לי ספק כי כל רשות מקומית שתבחר לעבוד עם החברה תהנה מרמת שירות גבוהה.
עידו שמיר, מנכ"ל הרשות לפיתוח כלכלי ת"א יפו בע"מ

שירותי עיר חכמה. הצורך שלכם, הפתרונות שלנו.

אנו מאמינים כי המרחב העירוני צריך להיות מותאם לצרכי השוהים בו ועבורו. הודות לחדשנות המתמדת שלנו, יש לנו מגוון פתרונות יוצאי דופן שמאפשרים לנו להעניק לעיר שירותים חכמים אשר משפרים את חווית השהיה במרחב העירוני. 

לצורך הענקת שירותים גמישים יותר ואינטראקטיביים, חלק מאפיקי החדשנות של חברת JCDecaux מנותבים לאפיקי חדשנות דיגיטליים. דיגיטציה של ריהוט הרחוב כמדיה פרסומית מאפשרת לנו להעביר את המסר הנדרש לקהל רב בדיוק ברגע הנדרש.

 דפיברילטור (מַפְעֵם) 

בריאות ועזרה ראשונה היא דאגה בכלל העולם ולכן כחלק משירותי העיר החכמה חברת JCDecaux מאפשרת לרשויות התקנה ברחבי העיר מתקני דיפיברילטור. מתקנים אלה מצוידים במכשיר המציל חיים ומחוברים למוקד רפואי אשר מסייע ומנחה את המשתמשים כיצד לסייע לחולים בשעת חירום.

מסכי מגע

חברת JCDecaux מאפשרת לרשויות ליצור אינטראקציה עם העוברים והשבים ע"י פריסת מסכי מגע דיגיטליים במרחב העירוני ובהם מידע שירותים אינטראקטיביים. מסכי המגע מאפשרים הצגת מידע מגוון כגון מפות העיר, לוחות זמנים של התחבורה העירונית, מידע תיירותי, מזג אוויר, אירועים עירוניים או כל מידע אחר רלוונטי. 

שירותים ציבוריים אוטומטיים

חברת JCDecaux פיתחה מתקני שירותים ציבוריים חדשניים שפועלים ומנקים את עצמם באופן עצמאי ואוטומטי. הצבה של מתקן מסוג זה ברחובות העיר מבטיחה שירותים  ציבוריים בטוחים ונקיים לרווחת ציבור השוהים במרחב העירוני.

אופניים עירוניים

חברת JCDecaux מספקת ומפעילה עבור רשויות עירוניות פריסת אופניים עירוניים להשכרה עצמית למי שמעוניינים להתנייד בעיר בצורה קלה ומהירה. פריסת תחנות העגינה של האופניים מאפשרת השאלה של זוג מתחנת עגינה אחת והחזרתם, לאחר השימוש, לתחנת עגינה אחרת.

תחנות אוטובוס חכמות

JCDecaux מתאימה את תחנות האוטובוס החכמות שלה לצרכים העירוניים ע"י שימוש בערכים של חדשנות בר קיימא, תקשורת מקוונת קבועה, התקדמות טכנולוגית או כל אמצעי אחר שנדרש לעיר.

רשת אלחוטית ציבורית

JCDecaux פורשת עבור רשויות עירוניות את האפשרות להפוך לעיר מקוונת ומחוברת בצורה פשוטה ע"י פריסת רשת אלחוטית ברחבי העיר. אנו מציעים התקנת רשת אלחוטית בריהוט הרחוב שלנו על מנת לספק רשת אלחוטית ציבורית עבור התושבים והמבקרים בעיר.

רשת אינטרנט אלחוטית ציבורית - שאנז אליזה- פריז, צרפת

מגברי רשת דור רביעי

לחברת JCDecaux מתקנים מיוחדים אשר פועלים על גלי רדיו במתח נמוך ומקבלים תקשורת מאנטנות בסביבה. מתקנים אלה, אשר מותקנים בתחנות אוטובוס או תחנות מידע עירוניות מגבירות בצורה משמעותית את איכות והיקף קליטת הרשת מהדור הרביעי.  

מגברי רשת - הולנד

לפרטים נוספים דברו איתנו

צור קורן שיתופי פעולה אסטרטגיים
אלה טויק דינור Marketing & Strategy Director