תפריט

חדשנות ופרסום יצירתי

כחברה שחרטה על דגלה חדשנות מתמדת החברה נותנת קרקע פורייה לפתרונות יצירתיים  וחדשניים של פרסום ייחודי בארץ ובעולם. אנו מעודדים את משרדי הפרסום וקהל לקוחותינו לשלב בפרסומים שלהם קמפיינים חדשניים אשר ייצרו אינטראקציה בין קהל עוברי האורח לבין המסר על גבי מתקני הפרסום.  ישנן דרכים יצירתיות רבות להבליט את הפרסום החל בעיטוף מלא של מתקן פרסום וכלה בהתקנת מסך מגע דיגיטלי גדול.

פרסום חדשני אינטראקטיבי לא חייב להיות הטכנולוגיה האחרונה שיצאה לשוק, האתגר הגדול הוא ליצור את האיטראקציה בדרך יצירתית.

עיטוף מלא של מתקן הפרסום

עיטוף מלא של מתקן פרסום הוא אחת מהדרכים הטובות להבליט את המותג בפורמט גדול יותר הממוקם באמצע העיר ליד מרכזי קניות וצירי תנועה מרכזיים. עיטוף מלא של מספר תחנות אוטובוס במקביל לקמפיין פוסטרים ברחבי העיר מחזק את האימפקט של הקמפיין ומחזק את נראות המותג. בחרו את המיקום האידיאלי שימקסם את החשיפה בהתאם למטרות הקמפיין.  

חדשנות, תחנת אוטובוס - אדידס

פתרונות דיגיטליים

מתקני הפרסום שלנו מותקנים בגובה נגיש וניתן לשלב בארגזי הפרסום פתרונות דיגיטליים שונים שמאפשרים לקהל לבצע אינטראקציה מעניינת עם המתקן. קיימים רעיונות רבים לשילוב רכיבים דיגיטליים במתקני הפרסום והשמיים הם הגבול. 

התקנה של מסך דיגיטלי בארגז הפרסום של המתקן מאפשרת הצגת סרטון והשמעת מסר פרסומי ישירות על גבי המתקן. תנועה של המסר במקום הפוסטר מושך את תשומת לב הקהל למסר המועבר.
 

משיקים שני מוצרים? רוצים לבחון את דעתו של הקהל? אופינייטור מאפשר לכם להוסיף לקמפיין מערכת הצבעה בין שני מסרים וכך לשלב גם אינטראקציה מהנה עם המסר וגם תוצאות בזמן אמת.

חלון ראווה

חלון ראווה הוא פתרון מעולה להצגת מוצרים חדשים, או דגמים חדשים של מוצרים קיימים ואידאילי לפרסום למותגי אופנה, הנעלה, פרפומריה וקוסמטיקה.  

בניה מיוחדת

בניה מיוחדת מאפשרת להוסיף למתקנים תוספות מעוצבות ומותאמות על גבי המתקן שמאפשרות להבליט את המסר הפרסומי. ניתן להוסיף בניה מיוחדת לתחנות אוטובוס, למכווני תנועה ולעמודים פריזאים. התוספת המיוחדת על גבי המתקן מושכת את תשומת לב הקהל ומגדילה את ההשפעה של המסר הפרסומי.  

אקווריום

את ארגזי הפרסום של תחנות האוטובוס ניתן להסב לאקווריום שקוף שמכיל נוזלים וניתן להאירו בשעות החשכה. חדשנות זו אידאלית למוצרים שמכילים נוזלים כגון בקבוקי משקה או בישום או כל מוצר אחר שמכיל נוזלים. את המסר הפרסומי ניתן לעצב מסביב לאקווריום.
 

Ibn Gavirol street - Tel Aviv

תאורה מיוחדת

ארגזי הפרסום שלנו מוארים בשעות הלילה וניתן לפרסם בהם רעיונות חדשניים ויצירתיים שמשלבים את התאורה המובנית של המתקן.
 

מכונת ערפל

מכונת ערפל מאפשרת ריסוס מים בצורה מרוכזת וכך מאפשרת שימוש ייחודי בהתאם לקמפיין הפרסומי.  פתרון יצירתי זה אידיאלי עבור קמפיינים שעולים בימי קיץ חמים, קמפיינים שמשלבים רענון במסר הפרסומי, אירועי מים מיוחדים ועוד.
 

מפיץ ריח

מפיץ ריח מאפשר למפרסם להפיץ ריח מסוים בחלל התחנה בהתאם לקמפיין הפרסום. ניתן לספק תמצית ריח ייחודית, לעשות שימוש בשלל ניחוחות גנריים כגון ריחות בישום וכן ריחות של מוצרי מזון שונים כגון מאפים, שוקולד ועוד.

רחוב דיזינגוף, תל אביב

אפקט עדשתי

הדפסה באפקט עדשתי מאפשרת להציג במתקן  שתי גרפיקות שונות על גבי פוסטר אחד כך שממספר זויות שונות תיראה גרפיקה אחרת. פתרון זה מושך את תשומת לב של הסביבה ואידיאלי להצגת מסר שיווקי כפול.
 

קמפיין אפקט עדשתי - JCDecaux ספרד 

חלוקת דוגמאות

 התקנה של חלוקת דוגמאות על גבי מתקן הפרסום היא פתרון מושלם להנעה לפעולה של הקהל אל עבר המסר הפרסומי. ישנן מגוון רחב של דוגמיות שניתן לחלק, ופרסום מסוג זה עונה גם על העברת המסר, גם על החדרת המוצר לתודעה וגם להתנסות בו.

חדשות אחרונות מתחום החדשנות