תפריט

תחנות האוטובוס ומכווני התנועה של JCDecaux מותקנים באזורי הבילוי והצירים המרכזיים של תל אביב ורמת גן וניתן למצוא אותם גם במתחמי עסקים מרכזיים, אזורי ספורט ופנאי, מרכזי תרבות ועוד. מיקום המתקנים באיזורים אלה מגדיל את החשיפה הן להולכי הרגל ולשוהים במתחמים אלו והן לנוסעים ולנהגים.

העיצוב הייחודי ואיכות המתקנים כמו גם הניקיון המתמיד ושרותי התחזוקה הגבוהים שאנו מעניקים מבטיחים לפרסום שלך חשיפה על מתקני פרסום יוקרתיים ונראות אופטימלית ברחבי העיר.   

תחנות אוטובוס

תחנות האוטובוס שלנו עוצבו כך שישרתו את התושבים בעיר בצורה הנוחה והטובה ביותר ובד בד ישמשו כשטח פרסום מיוחד מבלי להפריע לסביבה ולהרמוניה העירונית בהן הם נמצאות. באזור גוש דן מותקנות כ- 1000 תחנות אוטובוס ולהן כ- 2200 פני פרסום המאפשרות רפטיציה של המסר הפרסומי לאורך ציר התנועה של הערים.

מכוון תנועה

נכון להיום JCDecaux התקינה בצירים המרכזיים וברחבי הערים תל אביב ורמת גן למעלה מ- 800 מכווני תנועה. מתקן זה בעל שטח פרסום של שני מטר רבועים ומתנשא לגובה של 4 מטרים מעל פני המדרכה. גודל שטח הפרסום ומיקומו הגבוה מעל התנועה מבטיח חשיפה מלאה של הפוסטר גם לעיני הנוסעים והנהגים וגם לעיני הולכי הרגל. מיקום המכוונים על איי התנועה בדרכים המרכזיות בשילוב עם תחנות האוטובוס הממוקות בצידי הצירים המרכזיים בעיר מבטיחות את הרפטיציה (חזרה) של המסר הפרסומי וכך את הטמעתו אצל קהל העוברים בדרך. 

פתרונות פרסום החוצות שלנו