תפריט

שימושיות. מההנדסה ועד העיצוב.

ריהוט הרחוב שאנו מייצרים הוא בראש ובראשונה עבור הציבור ואנו תמיד לוקחים בחשבון את הצורך והשימושיות של ריהוט הרחוב במרחב העירוני. שיתוף הפעולה של מומחי ההנדסה שלנו עם טובי המעצבים בעולם, יוצר ריהוט רחוב שהוא שילוב מושלם של שימושיות ועיצוב מוקפד.

 

מסך דיגיטלי - שוודיה
תחנות האוטובוס שלנו פותחו להיות יעילות ושימושיות ככל הניתן בכל סוגי מזג האוויר. בישראל הותקנו תחנות אוטובוס עם גג משופע כך שינקזו את הגשם בחורף ויסוככו על הנוסעים בשמש הקייצית.

עיצוב. לא רק סטייל.

במהלך שנותיה, JCDecaux עבדה עם כ- 200 מהמעצבים המובילים בעולם אשר תכננו ועיצבו ריהוט רחוב אלגנטי ובסגנון ייחודי. העיצוב של ריהוט הרחוב תוכנן בקפידה לענות לא רק על אסטטיות אלא גם על הפונקציונליות שלו ועל שילובו בצורה הרמונית בסביבה העירונית. 

 

מחלקת העיצוב מפקחת ומרכזת את מגוון הכשרונות ב - JCDecaux. המחלקה היא מעבדה בה כל אנשי המקצוע נפגשים ומדברים באותה שפה - חווית משתמש. כל אחד מהשותפים בה לוקח בחשבון את המגבלות והיכולות של האחר כדי לתכנן ולעצב מוצר אחיד ומושלם בשפה העיצובית שלו. אנו קוראים לדרך עבודה זו עיצוב שיתופי.
סילביין גרנדפייר, מנהל עיצוב, JCDecaux

חדשנות. בשבילנו זה מושג ישן.

החדשנות הייתה הניצוץ שהתחיל את מנוע הצמיחה של קבוצת JCDecaux בתחילת דרכה כאשר החברה ייצרה תחנת אוטובוס אשר שימשה גם כמדיה לפרסום. מאז, חדשנות הפכה להיות אבן היסוד והקטר שמניע את הקבוצה בעולם. מדיניות המחקר והפיתוח התמידיים הם בלב ליבה של החדשנות בחברה שמייצרת ומשפרת את שירותיה כל הזמן. 

דיגיטל. מציגים לכם את העולם.

העולם הדיגיטלי לא פסח על חברתנו ואנו מציעים עבור המפרסמים מגוון מתקני פרסום דיגיטליים בתחבורה העירונית, בשדות תעופה, בקניונים ומרכזי קניות וכן במרחב העירוני. אנו מתאימים את השירותים הדיגיטליים שלנו בהתאם לצרכים ולציפיות של השותפים והמפרסמים שלנו. השירותים הטכנולוגיים שאנו מספקים מאפשרים יצירת אינטראקציה חיה עם העיר כך שניתן להעביר את המסר הנכון, בזמן הנכון, לקהל הנכון. 

שירותי עיר חכמה. צרכי התושבים - המשימה שלנו.

שירותי העיר החכמה שלנו נותנים לתושבים מענה מושלם לצרכים היומיומיים שלהם בסביבה העירונית. השירותים החדשניים שלנו, כגון תחנות אוטובוס חכמות, מאפשרים לעוברים והשבים ליהנות מחוויה אורבנית בטכנולוגיה מתקדמת.