תפריט

פרסום מותאם הזדמנויות צריכה בפריים לוקיישן

במסכים הדיגיטליים שלנו משולבות אפשרויות פרסום מתקדמות וחדשניות, המאפשרות להתאים את המסר הפרסומי למגוון הזדמנויות צריכה לפי הקונטקסט. כך ניתן להתאים גם תוכן מורכב, ולהעלות את רלוונטיות המסר ואפקטיביות הקמפיין ב-18% ביחס לכל קמפיין דיגיטל אחר.

רשת המסכים הדיגיטליים של JCDecaux נבנתה כך שתיצור חזרתיות, ועם הרשת שלנו תוכלו ליהנות מחזרתיות כפולה - הן של הרשת הקלאסית והן של הרשת הדיגיטלית. חזרתיות משפיעה על הזכירות ומשאירה את המותג ב- Top of mind של קהל היעד.בנוסף, היתרון של פרסום חוצות בלב העיר במיוחד באזורי מסחר עם טראפיק, מבוסס על העובדה שאי אפשר לדלג עליו. הוא נמצא בגובה העיניים, וממוקם ב-last mile של המסע הצרכני - כאשר הצרכנים מקבלים החלטות מפתח במיוחד כשהם ברחוב, בפתח החנות וקרובים פיזית לנקודת המכירה. מחקרים רבים מראים כי כאשר אנשים נמצאים מחוץ לבית, הם פנויים יותר לקלוט מסרים ומקבלים את המסר בצורה חיובית ומהימנה יותר.

ליהנות מכל העולמות

בעוד הפרסום הקלאסי עוזר לחשיפה של המותג דרך הרפיטיציה הגבוהה, הדיגיטלי מאפשר בניה של סיפור. השילוב של שניהם יחד הוא שמאפשר מקסום של הקמפיין הן ברמת החשיפה והן ברמת הסיפור המסופר. אנחנו מאפשרים להשתמש בכל מה שאפקטיבי בקלאסי ובכל מה שאפשר בדיגיטל, ושיחד יוצרים סיפור מותג זכיר, אפקטיבי וממיר.

המסכים שלנו הינם עם תנועה מלאה שמאפשרת להיות יצירתיים באופן העברת המסר. התנועה לא רק שמושכת את תשומת הלב, אלא מאפשרת להעביר מסר מורכב יותר וכזה היוצר חיבור רגשי עם המותג ולכן מעלה את הנאמנות.

 המסכים של JCDecaux מאפשרים להתאים את המסר הפרסומי למגוון הזדמנויות צריכה ובכך להתאים גם תוכן מורכב, ולהעלות את רלוונטיות המסר ואפקטיביות הקמפיין. מחקרים רבים מראים כי מסרים המותאמים להזדמנות צריכה (קונטקסט) יוצרים עניין, מושכים תשומת לב והופכים לרלונטיים יותר עבור הצרכנים ובכך מעלים את אפקטיביות הקמפיין בלמעלה מ- 18% ביחס לכל קמפיין דיגיטל אחר. הזדמנויות הצריכה אותן יוכלו לשלב המפרסמים במסכים הדיגיטליים של JCDecaux כוללים מגוון רחב של אפשרויות, בניהן: שעה ביום, טמפרטורה, מזג אוויר, ושילוב של תוכן שהוכן עבור הסושיאל - ובכך יוכלו להוציא את הדיגיטל גם למימד הפיזי, לחסוך בעלויות הפקה ולשלב את ה- DOOH כחלק מאסטרטגית פרסום רב ערוצית (Multi Channel)

השינוי בקריאטיב והתאמתו להזדמנות הצריכה יוצרת זכרונות חדשים אשר תורמים למותג לאורך זמן.

 

נראות אופטימלית כל היממה

המסכים הדיגיטליים של JCDecaux עומדים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים - רזולוצית Full HD, היוצרת תמונה חדה, צבעוניות מרהיבה ונראות איכותית. המסכים נבחרו במיוחד עבור תנאי מזג אוויר קיצוניים והותאמו לשמש הישראלית בכך שמווסתים את רמת האור על המסך בהתאם לתנאי המאור והשמש, ולכן שומרים על איכות ואחידות נראות הקמפיין במהלך כל שעות היממה, תוך חיסכון באנרגיה.