תפריט

​JCDECAUX. ההיסטוריה שלנו.

ההיסטוריה שלנו מתחילה בשנת 1964 כאשר מייסד החברה, ז'אן קלוד דקו, השיק בליון שבצרפת רעיון חדשני של ריהוט רחוב שעלותו תכוסה ע"י פרסום. רעיון חדשני זה הניע את המהפכה של פרסום חוצות בסביבה העירונית וחברת JCDecaux הפכה לחברה המובילה בעולם לפרסום חוצות.

JCDECAUX. מעט עלינו.

חדשנות ועיצוב
חדשנות ועיצוב הם התשוקה שלנו, אנחנו מעצבים ויוצרים ריהוט רחוב אשר מתאים לסביבה בה יוצב ולצרכים המשתנים של הקהילה.
 

איכות ושירות ברמה גבוהה
אנחנו מבטיחים ריהוט רחוב איכותי ואמין ושירותי תחזוקה שוטפת. לצד ריהוט הרחוב אנו מציעים שירותים נוספים אשר יספקו מענה לצרכים של תושבי העיר והמבקרים בה.  

מפרסמים ושיתופי פעולה
מתקני ריהוט הרחוב שאנו מתקינים ברחבי הערים, כמו גם השירותים הנוספים אותם אנו מספקים, פותחו על מנת לשמש באופן שיביא תועלת הן למפרסמים והן לרשויות העירוניות ולמרחב העירוני. המודל העסקי שלנוי בנוי על שותפות והפרייה הדדית.

חברה ישראלית. רקע בינלאומי.

95% מעובדי החברה הם ישראלים
אנו ב- JCDecaux מאמינים כי שילוב של מספר תרבויות מביא יצירתיות גדולה יותר ומחזק את החזון של החברה. אנו גאים להיות חברה ישראלית וחברה בינלאומית בד בבד. בחירה בנו כשותפים לדרך משמעותה קבלת שירותים מסורים והבנת צרכי השוק המקומי ותמיכה גדולה ממעצמת פרסום החוצות העולמית- JCDecaux.      

 פרסום חוצות בישראל. תל אביב-יפו ורמת גן .

חברת JCDecaux פועלת בישראל החל מאוגוסט 2008 לאחר זכייתה במכרז להפעלת שירותי פרסום על גבי ריהוט רחוב בעיר תל אביב - יפו. עיריית תל אביב בחרה בחברה והאמינה כי לנו היכולת להעניק לעיר שירותים מעולים שמשלבים ריהוט מעוצב וחדשני, ושרותי  תחזוקה גבוהים. כיום JCDecaux מפעילה 3730 מתקני ריהוט רחוב בתל אביב.
 

בשנת 2014 הרחיבה החברה את פעילותה בישראל לאחר שנבחרה להעניק את שירותיה לעיר רמת גן. כיום JCDecaux מעניקה לעיר רמת גן שירותי תחזוקה וניקיון והפעלת שירותי פרסום של 1503 מתקני ריהוט רחוב.

Discover more about